KONFERENCJA ICM


KONFERENCJA ICM

Zapraszamy 9 marca 2021 na wielkie święto praktyków komunikacji wewnętrznej!

  • Przygotowaliśmy dla Was: prelekcje, panele dyskusyjne, spotkania w kuluarach, ogłoszenie słowa roku 2020 komunikacji wewnętrznej wybranego głosami internautów, pełną interakcję z uczestnikami i niespodzianki! Zapewniamy automatyczną teleportację na miejsce wydarzenia, Ty musisz tylko wsiąść do statku i odpalić komputer pokładowy :)
  • Wstęp: bezpłatny
  • Ograniczona liczba miejsc: teleportujemy tylko 300 uczestników (z powodu dużego zainteresowania, zwiększyliśmy limit miejsc z 200), zapisy w konwencji, kto pierwszy ten lepszy. Nie będzie nagrania, dlatego radzimy przejść od razu do dołu strony i wypełnić formularz zgłoszeniowy!
  • Lokalizacja: platforma 3D zapewniająca pełną interakcję w czasie wydarzenia – zupełnie nowy sposób „doświadczania” wydarzenia online; aby uczestniczyć w konferencji trzeba będzie pobrać i zainstalować platformę na komputerze (warunek konieczny!)
  • Zapraszamy: wszystkich, którzy chcą usprawnić komunikację z pracownikami, spotkać się z praktykami i poznać nowy sposób organizacji spotkań i wydarzeń online (rzeczywistość z elementami 3.0!)

Kliknij w grafikę poniżej, aby obejrzeć zapowiedź naszej konferencji!

trailer grafikapng


Organizatorzy: IC Mobile i AVATARLAND™
Patroni medialni: OLX Praca i Eventowa blogerka

.