Materiały pokonferencyjne


Materiały pokonferencyjne

Przygotowałyśmy dla Ciebie obszerny zbiór materiałów pokonferencyjnych z Internal Communication Meeting 2021, który udostępniłyśmy do tej pory wyłącznie uczestnikom wydarzenia oraz naszej społeczności zapisanej do Bazy wiedzy o komunikacji wewnętrznej.

Znajdziesz w nich krótki film podsumowujący, fragmenty wypowiedzi prelegentów i panelistów oraz ich prezentacje. Wszystko opublikowałyśmy na specjalnie przygotowanej stronie internetowej. Aby otrzymać do niej dostęp, kliknij w link: Materiały pokonferencyjne #ICM2021

Życzymy Ci wielu inspiracji! Przekuwaj case studies na rozwiązania dla Twojej organizacji, a jeśli potrzebujesz w tym wsparcia, daj nam znać: office@ic-mobile.pl


ODPOWIEDZI NA WASZE NAJCZĘSTSZE PYTANIA:

  • Zastanawiam się nad organizacją wydarzenia na platformie, na której odbyła się konferencja #ICM2021. Z kim się skontaktować?

Zapraszamy do kontaktu z nami pod adresem: office@ic-mobile.pl lub telefonicznie: 782 066 347. IC Mobile jest oficjalnym dystrybutorem platformy w Polsce. Chętnie opowiemy Ci więcej o platformie i jej możliwościach, przygotujemy kalkulację, a jeśli zechcesz, także scenariusz wydarzenia i komunikację około wydarzeniową.

  • Czy będzie dostępne nagranie z wydarzenia?

Nagranie z wydarzenia nie będzie dostępne. Natomiast na dedykowanej stronie, udostępniliśmy prezentacje przedstawione podczas konferencji #ICM2021 oraz obszerne fragmenty wypowiedzi prelegentów i panelistów: Materiały pokonferencyjne #ICM2021 >>

  • Czy planowana jest kolejna edycja konferencji?

Tak. Druga edycja ICM odbędzie się 20.10.2021, jako członek naszej społeczności, pierwszy dowiesz się o szczegółach wydarzenia.

  • Czym zajmuje się IC Mobile?

Wspieramy firmy w budowaniu, porządkowaniu i rozwijaniu komunikacji z pracownikami. Na podstawie badań indywidualnych potrzeb firmy, tworzymy komunikację systemowo. Opracowujemy strategię komunikacji. Rekomendujemy i wdrażamy optymalne narzędzia (intranet, biuletyn, komunikator i in.), opracowujemy komunikaty w formach dobranych do pożądanego efektu działań (np. informacje, artykuły, wideo, podcasty).

Szkolimy kadrę zarządzającą, jak organizować i przeprowadzać efektywne spotkania z pracownikami. Budujemy wewnętrzne zespoły ambasadorów i redaktorów. Przekazujemy nasze "know how" pracownikom odpowiedzialnym za komunikację wewnętrzną. I przez cały czas służymy im radą i wsparciem.

Organizujemy wydarzenia firmowe online. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem platformy Avatarland w Polsce.

A Tobie w czym możemy pomóc?

Napisz do nas: office@ic-mobile.pl lub zadzwoń: 782 066 347


Dziękujemy, że z nami jesteście, za każdy feedback, mnóstwo pytań i zainteresowanie! Naszą misją w IC Mobile jest bowiem nie tylko świadczenie kompleksowych usług wsparcia w zakresie komunikacji wewnętrznej, ale też dzielenie się naszym "know how" i pasją do komunikacji, abyśmy wszyscy mogli się rozwijać dzieląc się wiedzą. A w konsekwencji zmieniać organizacje na lepsze :) W takiej atmosferze stworzyłyśmy też Internal Communication Meeting 2021 i cieszymy się, że konferencja spotkała się z uznaniem. To najlepsza nagroda i motywacja do dalszej pracy.

Jakbyście potrzebowali wsparcia w komunikacji wewnętrznej - jesteśmy dla Was!


Lidia Skrzyniecka, Katarzyna Kryńska, Magdalena Kuropieska-Deloff - IC Mobile

www.ic-mobile.pl


grafika do programu pdfpng
.